Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mučící techniky

28. 11. 2008

autor: Mika     www.metoo.cz

 

V dnešní době není až tak složité se dostat do rukou teroristů. Jako „muž ze Zfotografieápadu“ byste mohl pro ně představovat zajímavý zdroj informací. Pokud si myslíte, že mučení se skončilo se středověkem, dovolte, abychom vás vyvedli z omylu. Teroristé nepatří mezi nejtrpělivější jedince a proto s oblibou používají mučící metody, které vás dokáží zlomit doslova za pár sekund!

 

Většinou se to začíná vysvlečením do naha a všechno ostatní záleží na fantazií teroristů.

 

Topení – Tato technika mučení by se dala přirovnat k vrcholnému číslu Davida Copperfielda. Topit vás nikdo nebude, avšak vy budete mít pocit, že jste ponořený pod vodou a za pár vteřin naposledy vydechnete! Sváží vás, na hlavu vám natáhnou igelitovou tašku a začnou na vás lít vodu. Takové „topení“ prý není možné vydržet déle než půl minuty! Mohou vás i přivázat k prknu, které budou ponořovat do vody v takovém uhlu, abyste měl hlavu výše než plíce. Budete se dusit, ale voda se do plic nedostane. Za pár sekund prozradíte i státní tajemství. Jde o takovou otřesnou metodu, že CIA ji zakázala. Teroristé ji však vesele používají dále.

 

Elektřina – Nejspíš vás usadí a sváží v křesle a následně vám k tělu připevní elektrické vodiče. Čím je část těla citlivější, tím více teroristů zajímá a proto vám budou elektrické šoky pouštět do těla především přes genitálie, bradavky, ústa anebo podpaždí.

 

Třesení – Na první pohled jde o nevinnou metodu. Ve skutečnosti je však třesení něco strašného. Terorista, většinou chlap jak hora, vás pevně chytí za ramena a začne s vámi třást, dokud z vás duši nevytřese. Váš mozek třesení s horní polovinou těla vydrží nanejvýš pár minut. Potom se dostaví mdloby, nevolnost a zvracení.

 

fotografiefotografiefotografie

 

 

 

 

 

Fingované popravy – Za následující výkon by si teroristé zasloužili Oscara! Dokáží zinscenovat popravy a vy si myslíte, že o hlavu kratší budete za pár minut i vy. I když vám u této metody nikdo nezkřiví ani jen vlásek, věřte, že budete počítač poslední sekundy do své smrti. Určitě si raději zvolíte život a všechno vyklopíte.

 

Koktail pravdy – Stačí pár loků a řeknete i to, co nikoho nezajímá! Pokud máte pocit, že něco podobného funguje jen ve filmech s agentem 007, tak jste na omylu. Skutečně existují různé nápoje a séra, která rozváží každý jazyk.

 

Spánek – Jen si vzpomeňte, jak jste mrzutý, když se v noci nevyspíte. No a teď si představte, že se nevyspíte několik nocí za sebou a ani během dne nebudete mít příležitost zavřít oči. O to se už postarají přísní teroristé! Budou vás dokola vyslýchat, svítit vám do očí, pouštět hlasitou hudbu a to stále donekonečna. Vy budete od únavy plakat a potom řeknete všechno.

 

Jehly – U této metody vyslýchání teče krev. Hodně krve! Teroristé s oblibou používají jehly nejrůznějších velikostí, od pár milimetrových, které zapíchávají pod nehty, až po několika centimetrové, kterými probodávají všechno, co se dá – nohy, ruce, hlavu, uši, ústa, jazyk, hruď. Au.

 

Genitálie – Každý chlap ví, jakou strašnou bolest zaručuje kopanec mezi nohy. Vydržel byste podobnou bolest několik hodin v kuse? Obávám se, že ne! A teroristé to velmi dobře vědí, proto s chutí /skutečně za tím není žádný sexuální podtón/ stláčejí mužské genitálie.

 

Skalpování – Konečně nějaké pozitivum pro plešaté pány. Na nich se tato metoda aplikovat nedá! Jestliže jste majitelem hustého porostu hlavy, v rukou teroristů můžete zažít to, co jste doteď viděli pouze ve filmech.

 

     Nedá nám nezmínit i další hrůzostrašné mučící techniky jako je bičování, pálení, odsekávání prstů, provrtávání ruky, trhání psy, lámání kostí, tahání za autem, vypíchnutí oka popřípadě uříznutí ucha. Nic horšího, než jsou tyto mučící metody, se vám už stát nemůže. Anebo víte o něčem?

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Autor článku evidentně prohodil

(kwar, 4. 6. 2009 12:36)

slova "terorista" a "C.I.A"