Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ilumináti a rada pro zahraniční styky

28. 11. 2008

Ilumináti a Rada pro zahraniční vztahyMyron C. FAGAN
(přepis přednášky
)

 O PŘEDNÁŠEJÍCÍM

 

"KDO JE KDO V TOMTO DIVADLE" bylo vždy biblí pro lidi v opravdovém divadle. V něm nikdy nehráli miláčci obecenstva, nikdy se neříkaly lži, nikoho neoslavovalo. Vždy bylo nezaujatou HISTORIÍ mužů a žen v divadle. Zaznamenalo pouze ty, kteří prokázali svoji hodnotu na jevišti divadla. BROADWAY: Tyto záznamy "KDO JE KDO", hry, jež Myron C. Fagan napsal, režíroval a vyrobil... dramata, komedie, melodramata, mystéria, alegorie, fantazie - mnoho z nich bylo ve své době "hity". Bylo mu 19 let, když v roce 1907 přišel na Broadway, a byl nejmladším dramatikem v historii amerického divadla. V následujících letech napsal a režíroval divadelní hry pro mnoho velkých herců té doby... Leslie Carter, Wilton Lackaye, Fritz Lieber, Alla Nazimova, Jack Barrymore, Douglas Fairbanks, E.H.Southern, Julia Marlowe, Helen Morgan, atd., atd. Pod jeho režijním dohledem pracovali: Charles M.Frohman, Belasco, Henry W.Savage, Lee Shubert, Abe Erlanger, George M.Cohan, atd., atd... V období 1925 až 1930 napsal, osobně režíroval a vyrobil dvanáct her: "THE WHITE ROSE", "THUMBS DOWN", "TWO STRANGERS FROM NOWHERE", "MISMATES", "THE FASCINATING DEVIL", "THE LITTLE SPITFIRE", "JIMMY'S WOMEN", "THE GREAT POWER", "INDISCRETION", "NANCY'S PRIVATE AFFAIRS", "SMART WOMAN" a "PETER FLIES HIGH".

 

Pan Fagan byl ve svých mladých letech také "dramatickým redaktorem" "sdružených novin", včetně "The New York Globe" a různých Hearstových novin. Ale v roce 1916 si udělal roční volno od divadla a působil jako "ředitel pro styk s veřejností" pro Charlese Evense Hughese, republikánského kandidáta na prezidentský úřad - odmítl podobný post, který mu byl nabídnut pro Hooverovu kampaň v roce 1928 - takže kariéra pana Fagana zahrnovala divadlo, žurnalistiku a národní politiku, a ukázalo se, že je odborníkem ve všech těchto oblastech.

 

V roce 1930 šel pan Fagan do Hollywoodu, kde sloužil jako "Writer Director" u společnosti "Pathe Pictures, Inc.", kterou tehdy vlastnil Joseph P. Kennedy, otec prezidenta Johna Kennedyho, a také u 20th Century Fox a v dalších hollywoodských filmových studiích. Ale také dál působil na Broadwayi.

 

V roce 1945, na naléhavou žádost Johna T.Flynna, slavného autora "THE ROOSEVELT MYTH", "WHILE WE SLEPT", THE TRUE STORY OF PEARL HARBOR", atd, se pan Fagan zúčastnil schůzky ve Washingtonu, D.C., kde mu bylo ukázáno několik mikrofilmů a záznamů z TAJNÝCH schůzek, jichž se účastnili pouze Franklin Roosevelt, Alger Hiss, Harry Hopkins, Stalin, Molotov a Višinský, kdy zosnovali plán vydat Balkán, Východní Evropu, a Berlín Stalinovi. Jako výsledek této schůzky pan Fagan napsal dvě hry: "RED RAINBOW" (v níž odhalil celý tento komplot) a "THIEVES PARADISE" (v níž odhalil, jak tito muži naplánovali vytvoření "ORGANIZACE SPOJENÝCH NÁRODŮ", která se měla stát "zastřešovacím" orgánem tak zvané komunistické jednosvětové vlády).

 

Ve stejné době pan Fagan zahájil křížovou výpravu dílem "ONE-MAN", v němž odhalil rudé spiknutí v Hollywoodu, jehož cílem bylo vytvářet filmy, které měly pomáhat plánu na vytvoření této "JEDNOSVĚTOVÉ VLÁDY". Z této jeho snahy vznikla "CINEMA EDUCATIONAL GUILD". Výsledkem práce této organizace "CEG" (jíž Fagan v roce 1947 předsedal) bylo slyšení Kongresu, v němž bylo více než 300 nejslavnějších hollywoodských (také rozhlasových a televizních) hvězd, spisovatelů a ředitelů odhaleno jako hlavní aktivisté rudého spiknutí. Tehdy bylo nechvalně známých "DESET Z HOLLYWOODU" posláno do vězení.

 

BYLA TO NEJSENZAČNĚJŠÍ UDÁLOST DESETILETÍ!

 

Od té doby pan Fagan věnoval všechen svůj čas i úsilí psaní měsíčního bulletinu společnosti "CEG", v němž se snažil upozorňovat Američany na komplot, jehož cílem bylo zničení svrchovanosti Spojených států amerických a z toho vyplývající zotročení amerického lidu celosvětovou vládou Organizace spojených národů.

 

Ve své senzační přednášce (tento přepis), odhaluje začátek plánu na zotročení lidstva jednosvětovou vládou, který před dvěma sty lety odstartoval Adam Weishaupt, odpadlý katolický kněz, který, s finanční podporou DOMU ROTHSCHILDŮ, vytvořil organizaci s názvem "ILUMINÁTI". Pan Fagan popisuje (SE ZDOKUMENTOVANÝMI DŮKAZY), jak se tito Ilumináti stali nástrojem Domu Rothschildů pro docílení "jednosvětové vlády", a jak každá válka za posledních dvě stě let byla vytvořena těmito Ilumináty. Popisuje, jak jistý Jacob H.Schiff byl Rothschildy poslán do Spojených států, aby zde pomáhal uskutečňovat plán Iluminátů, a jak Schiff prováděl manipulace, aby získal kontrolu nad oběma stranami - Demokratickou a Republikánskou. Jak Schiff svedl náš Kongres a našeho prezidenta k získání kontroly nad celým naším peněžním systémem a vytvoření rakoviny daně z příjmu a jak Schiff a jeho spolu-spiklenci vytvořili "RADU PRO ZAHRANIČNÍ VZTAHY", aby mohli kontrolovat naše zvolené představitele a postupně směrovat USA pod jednosvětovou vládu "ORGANIZACE SPOJENÝCH NÁRODŮ".

 

Zkrátka tato přednáška je velmi zajímavý a velmi děsivý - A PRAVDIVÝ - příběh nejsenzačnějšího komplotu v historii světa. Každý, kdo miluje svoji zemi - kdo miluje Boha - kdo je oddaný křesťanství, které Ilumináti chtějí zničit - kdo by chtěl ochránit naše syny před umíráním v Koreji, ve Vietnamu, v Jižní Africe a nyní na bitevních polích Středního Východu, by měl číst tento přepis přednášky. Není pochyb o tom, že každý, kdo si přečte tento úžasný příběh, se připojí k boji o záchranu naší vlasti a našeho národa.

 

Záznam přednášky Myrona Fagana byl pořízen někdy v šedesátých letech. Věnujte, prosím, čas na ověření tvrzení zde uvedených. Nepředpokládáme totiž, že budete slovům pana Fagana přikládat patřičnou váhu. Navrhujeme vám navštívit archívy a knihovny, které jsou umístěny ve vašem státě. Zde uvedená telefonní čísla a adresy jsou velmi pravděpodobně již zastaralé a pan Fagan již také není mezi námi.

 

 

 

ILUMINÁTI A RADA PRO ZAHRANIČNÍ VZTAHY

 

Myron Fagan

 

Otázka, jak a proč je Organizace spojených národů základnou velkého spiknutí usilujicího o zničeni svrchovanosti Spojených států a zotročení amerického lidu skrze jednosvětovou diktaturu OSN, je pro velkou většinu amerických lidí naprosto neznámým tajemstvím. Důvod této nevědomosti o děsivém nebezpečí pro naši zemi a celý svobodný svět je jednoduchý. Vedoucí osobnosti, které stojí za tímto velkým spiknutím, mají pod absolutní kontrolou všechny naše masové sdělovací prostředky, zejména televizi, rozhlas, tisk a Hollywood. Všichni víme, že Ministerstvo zahraničí, Pentagon a Bílý Dům drze prohlásily, že mají právo a moc přinutit tisk, aby nám řekl nikoli pravdu, ale to, čemu chtějí, abychom věřili. Uchvátili moc na příkaz svých pánů, kteří stojí za tímto velkým spiknutím, a jejich cílem je vyprat lidem mozky, aby pod falešnou záminkou míru přijali přeměnu Spojených států na zotročenou jednotku jednosvětové vlády Organizace spojených národů.

 

Nejprve si uvědomte, že tzv. policejní akce OSN v Koreji, bojovaná Spojenými státy, a v níž bylo zabito a zmrzačeno 150.000 našich synů, byla součástí tohoto plánu, stejně jako Kongresem nevyhlášená válka ve Vietnamu, stejně jako spiknutí proti Rhodesii a Jižní Africe. Pro všechny Američany, všechny americké matky chlapců, kteří zemřeli v Koreji a nyní umírají ve Vietnamu, je však životně důležitou věcí vědět, že naši tzv. vedoucí ve Washingtonu, které jsme si zvolili, aby bránili náš národ a naši ústavu, jsou zrádci, za nimiž je poměrně malá skupina lidí, jejichž jediným cílem je zotročení celého lidstva v jejich satanském spiknutí jednosvětové vlády.

 

Nyní, abych vám poskytl jasný obrázek tohoto satanského plánu, se vrátím na začátek - do poloviny 18. století a budu jmenovat muže, kteří dali do pohybu tento plán, a potom vás povedu do současnosti, abych vám ukázal současný stav tohoto plánu. Nyní v zájmu lepšího porozumění dovolte mi objasnit význam výrazu "on je liberál". Nepřítel, tj. jendosvětové spiknuti, se chopil slova "liberál" k zakrytí své činnosti. Být liberálem zní tak nevinně a tak lidumilně. Ujistěte se, zda člověk, který si říká liberál, nebo je označován jako liberál, není ve skutečnosti "rudý".

 

Tedy tento satanský plán byl uveden v život v 60. letech 18. století a začal svou existenci pod jménem "Ilumináti". Tito Ilumináti byli organizováni jistým panem Weishauptem, rozeným Židem, který konvertoval na katolictví, stal se knězem a pak na výzvu tehdy nově organizovaného domu Rothschildů, odpadl a organizoval Ilumináty. Rothschildové přirozeně financovali tuto činnost a každá válka od té doby, počínaje francouzskou revolucí, byla podporována Ilumináty operujícími pod různými jmény a maskami. Říkám, pod různými jmény a maskami, protože poté, co byli Ilumináti odhaleni a stali se nechvalně známými, Weishaupt a jeho společníci působili pod různými jinými jmény. Ve Spojených státech, hned po 1. světové válce, založili Radu pro zahraniční vztahy (Council on Foreign Relations), běžně nazývanou CFR, a tato CFR je ve skutečnosti Ilumináty ve Spojených státech. Vedoucí činitelé, kteří řídili původní spiklence - Ilumináty, aby tento fakt zakryli, si změnili svá původní rodná jména na jména americky znějící. Například pravým jménem Dillonů, Clarence a Douglas Dillon (jeden z nich je sekretářem státní pokladny), je Laposky. K tomuto tématu se vrátím později.

 

Podobné zřízení Iluminátů je v Anglii; operuje tam pod jménem Britský ústav mezinárodních záležitostí (British Institute of International Affairs). Podobné tajné organizace Iluminátu jsou také ve Francii, v Německu a jiných státech, kde působí pod různými jmény, a všechny tyto organizace, včetně CFR, založily podpůrné organizace nebo krycí organizace, které infiltrovaly do různých oblastí národní politiky. Ale vždy byla a je činnost těchto organizací řízena a kontrolována mezinárodními bankéři, kteří zase byli a jsou kontrolováni Rothschildy.

 

Jedna větev rodiny Rothschildů financovala Napoleona; druhá větev Rothschildů financovala Británii, Německo a další národy v napoleonských válkách.

 

Bezprostředně po napoleonských válkách Ilumináti usoudili, že všechny národy jsou tak zbídačené a vyčerpané válkami, že rádi přijmou každé řešení. A tak Rothschildovi poskoci uspořádali kongres ve Vídni a na tomto shromáždění se pokusili vytvořit první Ligu národů, jejich první pokus o nastolení jednosvětové vlády, založený na teorii, že všechny korunované hlavy evropských vlád jsou tak hluboce zadlužené, že budou dobrovolně nebo nedobrovolně sloužit jako jejich loutky. Ale ruský car v tom cítil zápach spiknutí a tento návrh rázně odmítl. Rozlícený Nathan Rothschild, tehdejší hlava dynastie, zvolal, že jednoho dne on nebo jeho potomci zničí cara a jeho celou rodinu. A jeho potomci tuto hrozbu uskutečnili v roce 1917. V tomto bodě je dobré si uvědomit, že Ilumináti nebyli vytvořeni proto, aby fungovali na krátkodobém základě. Všechny druhy běžných spiklenců jdou do konspirace s očekáváním, že svého cíle dosáhnou během svého života. Ale to nebyl případ Iluminátů. Pravda, doufali, že svého cíle dosáhnou během svého života, ale podle parafráze "Divadlo musí pokračovat," Ilumináti operují na velmi dlouhodobé bázi. Ať to třeba trvá desítky nebo dokonce stovky let, zasvětili své potomky, aby udržovali var v hrnci, dokud nadějí konspirace nebude dosaženo.

 

Nyní se vraťme ke zrodu Iluminátů. Adam Weishaupt byl jezuity vychovávaný profesor církevního práva, který vyučoval na univerzitě v Engelstocku, odpadl od křesťanství a propůjčil se k luciferskému spiknutí. V roce 1770 profesionální půjčovatelé peněz z nedávno zorganizovaného domu Rothschildů jej pověřili revizí a modernizací věky starých protokolů sionismu, které byly od počátku určeny k tomu, aby Satanově synagoze, jak ji nazval Ježíš Kristus, poskytly konečnou nadvládu nad světem, aby mohli luciferskou ideologii uvalit na to, co zbude po finální sociální katastrofě, s použitím satanského despotismu. Weishaupt svůj úkol dokončil 1. května 1776. Nyní víte, proč 1. Máj je dodnes velkým dnem pro všechny komunistické národy. Toho dne Weishaupt dokončil svůj plán, oficiálně zorganizoval Ilumináty a tento plán začal uskutečňovat. Jeho plán vyžadoval zničení všech existujících vlád a náboženství. Cíle mělo být dosaženo rozdělením mas lidí, které Weishaupt nazýval "gojímy" nebo lidský dobytek, do opozičních táborů, do stále se zvyšujícího počtu politických, sociálních, ekonomických a dalších skupin - tedy do podmínek, jaké máme v naší zemi dnes. Znepřátelené strany byly potom vyzbrojeny a poštvány proti sobě, aby postupně zničily národní vlády a náboženské instituce. Opakuji, mělo být dosaženo přesně stejných podmínek, v jakých se svět nalézá dnes.

 

V tomto bodě mi dovolte, abych zdůraznil hlavní rys plánů Iluminátů. Když bude jejich plán na ovládnutí světa, Protokoly sionských mudrců, objeven a odhalen světu, potom "očistí" všechny Židy před tváří celého světa, aby od sebe odvrátili podezření. Pokud si myslíte, že toto tvrzení je přitažené za vlasy, potom si uvědomte, že dovolili Hitlerovi, jenž byl sám liberálním socialistou, kterého financoval zkorumpovaný Kennedy, Warburgové a Rothschildové, spálit 600.000 Židů.

 

Nyní si řekněme, proč konspirátoři zvolili slovo "Ilumináti" pro svou satanskou organizaci. Sám Weishaupt řekl, že toto slovo je odvozeno od slova Lucifer a znamená "nositel světla". Použil lži, že jeho cílem je nastolit jednosvětovou vládu, aby bylo umožněno těm, kteří k tomu mají duševní schopnosti, zabránit v budoucnu všem válkám. Zkrátka, použil slov "mír na zemi" jako návnady stejně, jako bylo této fráze použito konspirátory v roce 1945 k vnucení Organizace spojených národů USA. Weishaupt rekrutoval nějakých 2000 placených, opakuji, že z peněz Rothschildů, následovníků. Mezi nimi byli nejinteligentnější lidé na poli umění, školství, vědy, financí a průmyslu. Potom založil lóže Velkého Orientu, zednářské lóže, které byly jejich tajnými ústředími. A opět opakuji, že ve všem jednal na příkaz domu Rothschildů. Hlavní body Weishauptova operačního plánu byly, aby Ilumináti dělali následující věci, které jim měly pomoci k dosažení jejich cíle:

 


* Používat peněžního a sexuálního uplácení, aby získali kontrolu nad lidmi na vysokých místech v různých úrovních všech vlád a na dalších vlivných postech. Jakmile vlivné osoby upadnou do lží, podvodů a svodů Iluminátů, budou moci být drženi v otroctví používáním politického a jiných forem vydírání, hrozeb finančního zruinování, veřejného odhalení, nebo dokonce pomocí hrozeb smrtí dotyčných a členů jejich milovaných rodin.

 

Uvědomujete si, kolik současných nejvyšších úředníků v naší nynější vládě ve Washingtonu je tímto způsobem kontrolováno CFR? Uvědomujete si kolik homosexuálů na našem Ministerstvu zahraničí, v Pentagonu, ve všech federálních agenturách a dokonce v Bílém Domě je řízeno tímto způsobem?

 


* Ilumináti a fakulty vysokých škol a univerzit měly vychovávat studenty z dobrých rodin s internacionalistickými sklony, nadané mimořádnými duševními schopnostmi, k internacionalismu. Takovéto školení mělo být podporováno udílením stipendií těm, kteří byli Ilumináty vybráni.

 

To vám dává dobrou představu o tom, co znamená "Rhodesovo stipendium". To znamená indoktrinaci k přijetí myšlenky, že jedině jednosvětová vláda může učinit konec neustále se opakujícím válkám a svárům.

 

Jedním z nejvýznačnějších Rhodesových stipendistů v naší zemi je senátor William J. Fulbright (český význam jména je "úplně jasný"), někdy nazývaný jako half-bright (polojasný). Celý záznam jeho předvolebního projevu vyjadřuje myšlenky Iluminátů. Všichni takoví stipendisté jsou přesvědčováni a posléze nabudou přesvědčení, že lidé se zvláštním talentem a duševními schopnostmi mají právo vládnout méně obdařeným na základě domněnky, že masy nevědí, co je pro ně nejlepší po materiální, duševní a duchovní stránce. Kromě Rhodesova a dalších stipendií dnes existují tři speciální školy Iluminátů - Gordonstown ve Skotsku, Salem v Německu a Annavrighta v Řecku. Tyto tři školy jsou nejznámější, ale existují další školy tohoto typu. Princ Filip, manžel britské královny Alžběty, byl vzděláván na Gordonstownu na popud lorda Louise Mountbattena, jeho strýce a Rothschildova příbuzného, který se stal admirálem britské flotily po skončení II. světové války.

 


* Všichni vlivní lidé, chycení do pasti Iluminátů plus studenti, kteří byli speciálně vzděláváni a školeni, byli použiti jako agenti a umístěni do zákulisí všech vlád jako experti a specialisté, aby sloužili jako poradci vrcholným vládním činitelům a ovlivňovali politiky tak, aby sloužili tajným plánům Iluminátů na zavedení jednosvětové vlády a destrukci národních vlád a náboženství, přestože byli zvoleni proto, aby sloužili svému lidu.

 

Víte, kolik takových lidí působí v naší vládě dnes? Rusk, McNamara, Hubert Humphrey, Fulbright, Keekle a tak dále a tak dále.

 


* Možná nejdůležitější směrnicí Weishauptova plánu bylo získat absolutní kontrolu nad tiskem, v té době jediného komunikačního média pro šíření informací veřejnosti, aby všechny zprávy a informace mohly být tendenčně upravovány, aby masy mohly být přesvědčovány, že jednosvětová vláda je jediným řešením mnoha našich různých problémů.

 

Víte, kdo vlastní a kontroluje naše masové sdělovací prostředky? Já vám to povím. Téměř všechny podíly na filmových studiích v Hollywoodu vlastní Lehmans; Kuhn, Loeb and Company; Goldman-Sachs a další mezinárodní bankéři. Všechny národní rozhlasové a televizní kanály v zemi jsou vlastněny a kontrolovány stejnými mezinárodními bankéři. To samé platí o každém řetězci metropolitních novin a časopisů, dále o tiskových agenturách, jako je Associated Press, United Press, International, atd. Údajní šéfové všech těchto médií jsou pouhou fasádou pro mezinárodní bankéře, kteří tvoří hierarchii CFR, dnešních Iluminátů v Americe.

 

Nyní již můžete pochopit, proč tiskový mluvčí Pentagonu, Sylvester, tak otevřeně prohlásil, že vláda má právo lidem lhát. Ve skutečnosti tím mínil, že naše vláda, kontrolovaná CFR, má moc nám lhát a že jí to americký lid, s vymytými mozky, uvěří.

 

Nyní se opět vraťme do prvních dnů Iluminátů. Protože Británie a Francie byly na konci 18. století dvě největší světové mocnosti, Weishaupt nařídil Iluminátům, aby podnítili koloniální války, včetně naší Revoluční války, za účelem oslabení britského impéria, a aby zorganizovali francouzskou revoluci, která začala v roce 1789. Avšak roku 1784, skutečným Božím skutkem, se bavorské vládě dostaly do rukou důkazy, které prokazovaly existenci Iluminátů, a tyto důkazy mohly zachránit Francii, kdyby jim francouzská vláda neodmítala uvěřit. Nyní si řekněme, jak k tomuto Božímu skutku došlo. V roce 1784 Weishaupt vydal příkazy k provedení francouzské revoluce. Německý spisovatel, jménem Zweig, je ztvárnil v knižní formě. Obsahovala celý příběh iluminátů a Weishauptovy plány. Kopie této knihy byla poslána Iluminátům ve Francii, jež vedl Robespierre, kterého Weishaupt pověřil rozdmýcháním francouzské revoluce. Kurýr byl zasažen a zabit bleskem, když jel na koni přes Rawleston, cestou z Frankfurtu do Paříže. Policie u něho našla podvratné dokumenty a odevzdala je příslušným úřadům. Po pečlivém prostudování tohoto plánu bavorská vláda nařídila policii, aby udělala razii u Weishauptových nově zorganizovaných lóží "Velkého Orientu" a v domech jejich nejvlivnějších členů. Všechny dodatečně objevené důkazy přesvědčily autority, že dokumenty jsou pravé kopie plánů spiknutí, v nichž Ilumináti plánovali použít války a revoluce k nastolení jednosvětové vlády, vedené Rothschildy, podobně, jak to v dnešní době plánuje Organizace spojených národů.

 

V roce 1785 bavorská vláda Ilumináty postavila mimo zákon a zavřela lóže Velkého Orientu. V roce 1786 zveřejnila všechny podrobnosti spiknutí. Český název této publikace je: "Původní spis o řádu a sektě Iluminátů." Kopie celého spiknutí byly poslány všem hlavám církví a států v Evropě. Ale moc Iluminátů, jež byla ve skutečnosti mocí Rothschildů, byla tak veliká, že toto varování bylo ignorováno. Nicméně, Ilumináti byli zdiskreditováni a proto odešli do podzemí.

 

Ve stejné době Weishaupt nařídil Iluminátům, aby infiltrovali do lóží "modrého zednářství" a založili své vlastní tajné společnosti uvnitř všech tajných společností. Pouze zednáři, kteří prokázali internacionální smýšlení, a ti, kteří prokázali, že odpadli od Boha, byli zasvěceni do řádu Iluminátů. Od té doby spiklenci navlékají plášť filantropie a humanismu, aby skryli svou revoluční a podvratnou činnost. Aby pronikl do zednářských lóží v Británii, Weishaupt pozval Johna Robisona do Evropy. Robison byl zednář vysokého stupně "skotského ritu". Byl profesorem přírodní filozofie na Edinburgské univerzitě a tajemníkem Královské společnosti v Edinburgu. Robison neuvěřil lži, že cílem Iluminátů je vytvořit benevolentní diktaturu, ale své pochybnosti skryl tak dobře, že byl poctěn Weishauptovou důvěrou, který mu svěřil revidovaný plán spiknutí pro studijní účely a k ukrytí do bezpečí. Přesto hlavy státu a církve ve Francii byly svedeny k ignorování varování, jichž se jim dostalo, takže revoluce ve Francii propukla v roce 1789, jak bylo Weishauptem naplánováno. Aby varoval vlády před jejich nebezpečím, Robison v roce 1798 vydal knihu s názvem: "Proof of Conspiracy to Destroy all Governments and Religions", ale jeho varování bylo ignorováno stejně, jako náš americký lid ignoruje všechna varování před Organizací spojených národů a Radou pro zahraniční vztahy (CFR).

 

To, co nyní řeknu, mnohé ohromí a velmi pravděpodobně urazí, až to uslyší, ale existují zdokumentované důkazy, že náš Thomas Jefferson a Alexander Hamilton byli Weishauptovými žáky. Jefferson byl jedním z nejrozhodnějších Weishauptových obhájců, když byl svou vládou postaven mimo zákon, a byl to Jefferson, kdo Iluminátům umožnil proniknout do nově zorganizovaných lóží skotského ritu v Nové Anglii. Zde je důkaz.

 

V roce 1789 John Robison varoval všechny zednářské vůdce v Americe, že Ilumináti pronikli do jejich lóží a 19. července 1789 David Papen, prezident Harvardské univerzity, uveřejnil stejné varování pro třídu absolventů a přednesl jim přednášku o tom, jak zbavit americkou politiku a náboženství vlivu iluminismu. John Quincy Adams, který organizoval zednářské lóže v Nové Anglii také varoval před Ilumináty. Napsal tři dopisy plukovníku Williamu L. Stoneovi, vrcholnému zednáři, v nichž odhalil, jak Jefferson použil zednářské lóže pro podvratné účely Iluminátů. Tyto tři dopisy jsou dodnes uloženy v knihovně na Whittenburg Square ve Philadelphii. Zkrátka, Jefferson, zakladatel Demokratické strany, byl členem Iluminátů. Katastrofální odmítnutí ruského cara na kongresu ve Vídni v žádném případě nezničilo spiknutí Iluminátů. Pouze je přinutilo přijmout novou strategii a uvědomit si, že myšlenka jednosvětové vlády byla pro tuto chvíli zmařena. Rothschildové usoudili, že pokud má plán zůstat živý, musí zvýšit svoji kontrolu nad peněžním systémem evropských národů.

 

Ještě předtím Rothschild rozšířil falešnou zprávu, že Napoleon zvítězil v bitvě u Waterloo, čímž způsobil obrovskou paniku na burze v Anglii. Cena všech akcií spadla dolů prakticky na nulu a Nathan Rothschild skoupil všechny akcie doslova za pár penny. To mu dalo prakticky úplnou kontrolu nad ekonomikou Británie a téměř celé Evropy. A tak hned po Kongresu ve Vídni Rothschild přinutil Británii založit novou "Bank of England", nad níž měl úplnou kontrolu stejně, jako později Jacob Schiff zkonstruoval "Zákon o federální rezervě", který poskytl Domu Rothschildů tajnou kontrolu ekonomiky Spojených států. Nyní na chvíli setrvejme u aktivit Iluminátů ve Spojených státech.

 

V roce 1826 jistý kapitán William Morgan usoudil, že jeho povinností je informovat všechny zednáře a širokou veřejnost o tom, co bylo plně prokázáno ohledně Iluminátů, jejich tajné plány, zamýšlené cíle, a odhalit totožnosti organizátorů spiknutí. Ilumináti nemeškali a Morgana soudili v nepřítomnosti a odsoudili ho za zradu. Rozkázali Richardu Howardovi, anglickému Iluminátovi, aby na zrádci vykonal rozsudek smrti. Morgan byl varován a pokusil se uprchnout do Kanady, ale Howard jej chytil blízko hranice, poblíž Niagara Gorge, abych byl přesný, kde ho zavraždil. Toto bylo ověřeno přísežným prohlášením v New Yorku, které učinil muž jménem Avery Allen, který tvrdil, že slyšel, jak Howard podává zprávu o této popravě na schůzce "rytířů templářů" v St. John's Hall v New Yorku. Také popisoval, jaká byla učiněna opatření pro poslání Howarda zpátky do Anglie. Allenovo přísežné prohlášení se nachází mezi archivními záznamy v New York City. Velmi málo zednářů a velmi malá část veřejnosti ví, že všeobecné odsouzení tohoto případu vraždy způsobilo, že zhruba polovina zednářů v severní jurisdikci Spojených států ze své organizace vystoupila. Kopie záznamů ze schůzek, konaných z důvodu diskusí o této záležitosti, dosud existují v bezpečných rukou a celé toto utajení dává tušit, jakou moc mají vůdci Iluminátů, když dokáží zabránit tomu, aby se takové hrozné události z dějin vyučovaly na našich školách.

 

V roce 1829 američtí Ilumináti slyšeli v New Yorku sérii přednášek britské iluministky Frances "Fanny" Wrightové. Těm, kteří se zúčastnili, bylo řečeno, že Ilumináti organizují sjednocení nihilistických a ateistických skupin, spolu se všemi dalšími podvratnými skupinami, do mezinárodního hnutí, které bude známé jako komunismus. (V té době bylo Marxovi 11 a Engelsovi 9 let.) Bylo to tehdy, kdy vzniklo slovo "komunismus" a mělo se stát strašnou zbraní děsící celý svět a hnát zastrašené lidi do jednosvětového plánu Iluminátů. Schéma komunismu mělo Iluminátům posloužit k rozdmýchání budoucích válek a revolucí. Clinton Roosevelt, přímý předek Franklina Roosevelta, Horace Greeley a Charles Dana, nejpřednější vydavatelé novin té doby, byli jmenováni do čela výboru pro finanční podporu nových podniků. Nejvíce peněz ovšem poskytli Rothschildové a tyto peníze byly použity k financování Karla Marxe a Engelse, když psali "Das Kapital" a "Komunistický manifest" v Soho, Anglie. A to jasně dokazuje, že komunismus není tzv. ideologie, ale strašák, který slouží účelům Iluminátů.

 

Weishaupt zemřel v roce 1830, ale před svou smrtí připravil revidovanou verzi věky starého spiknutí Iluminátů, které mělo pod různými jmény organizovat, financovat, směrovat a řídit všechny mezinárodní organizace a skupiny a dosazovat své agenty do vrcholných vládních pozic. Ve Spojených státech jsou nejlepšími příklady Woodrow Wilson, Franklin Roosevelt, Jack Kennedy, Johnson, Rusk, McNamara, Fulbright, George Bush, atd. Kromě toho, zatímco Karel Marx psal "Komunistický manifest" pod dohledem jedné skupiny Iluminátů, profesor Karl Ritter z Frankfurtské univerzity psal antitezi pod dohledem jiné skupiny. Myšlenka byla ta, že vůdci celého spiknutí mohou využít rozdíly těchto dvou tak zvaných ideologií k rozdělení stále většího počtu členů lidské rasy do opačných táborů, aby mohli být vyzbrojeni a potom vymytím mozků dohnáni k boji a zničení se navzájem. A zvláště pak k zničení všech politických a náboženských institucí. Práci Karla Rittera po jeho smrti dokončil německý tak zvaný filozof Friedrich Wilhelm Nietsche, který založil nietscheismus. Tento nietscheismus byl později vyvinut do fašizmu, potom do nacismu a byl použit pro rozdmýchání první a druhé světové války.

 

V roce 1834 byl italský revoluční vůdce Guiseppe Mazzini vybrán Ilumináty, aby udával směr revolučního programu pro celý svět. V této funkci sloužil až do své smrti v roce 1872, ale několik let před svou smrtí Mazzini zlákal amerického generála jménem Albert Pike do řad Iluminátů. Pike byl fascinovaný myšlenkou jednosvětové vlády a nakonec se stal hlavou tohoto luciferského spiknutí. V letech 1859 až 1871 Pike vypracoval vojenský plán na tři světové války a různé revoluce po celém světě a předpokládal završení spiknutí ve 20. století. Opět připomínám, že tyto konspirátory nikdy nezajímal okamžitý úspěch. Pracovali s dlouhodobou perspektivou. Pike udělal většinu své práce ve svém domově v Little Rocku, Arkansas. Ale o několik let později, kdy iluminátské lóže Velkého Orientu se staly podezřelými a zavrhovanými z důvodu Mazziniho revolučních aktivit v Evropě, Pike zorganizoval něco, co nazval "New and Reformed Palladian Right". Založil tři nejvyšší rady; jednu v Charlestonu, Jižní Karolína; druhou v Římě a třetí v Berlíně. Po Mazzinim převzal 23 revoluční centra, umístěná v strategických oblastech po celém světě, z nichž udělal podřízené rady. Stala se z nich tajná ústředí světového revolučního hnutí.

 

Dlouho předtím, než Marconi vynalezl rádio, vědci Iluminátů vynalezli prostředky, aby Pike a šéfové jeho rad mohli tajně komunikovat. Byl to objev tohoto tajemství, který zpravodajským důstojníkům umožnil pochopit, jak zjevně na sobě nezávislé incidenty, jako byl atentát na australského následníka trůnu v Srbsku, se současně odehrávaly po celém světě, aby se z nich vyvinuly války nebo revoluce. Pikeho plán byl jednoduchý, ale projevil se jako velmi účinný. Navrhoval, aby byl zorganizován komunismus, nacismus, politický sionismus a další mezinárodní hnutí s cílem podnítit tři globální války a nejméně dvě větší revoluce.

 

První světová válka Iluminátům umožnila zničit carismus v Rusku, jak vyhrožoval Rothschild poté, co Car torpédoval jeho plán na vídeňském kongresu, a udělat z Ruska pevnost ateistického komunismu. Rozpory mezi německým a britským impériem, povzbuzované agenty Iluminátů, byly použity k rozdmýchání této války. Po skončení této války měl být vybudován komunismus a použit k zničení dalších vlád a k oslabení náboženství.

 

Druhá světová válka, pokud bude nutná, měla být vyvolána využitím rozporů mezi fašisty a politickými sionisty. Zde poznamenejme, že Hitler byl financován Kruppem, Warburgy, Rothschildy a dalšími mezinárodními bankéři, a že vyvraždění údajně 600.000 Židů Hitlerem vůbec netrápilo židovské mezinárodní bankéře. Toto vraždění bylo nutné k vytvoření celosvětové nenávisti vůči Němcům a k rozpoutání války proti Německu. Stručně řečeno, tato druhá válka byla bojována z důvodu zničení nacismu a zvýšení politické moci politického sionismu, aby mohl být v Palestině založen stát Izrael.

 

Během 2. světové války měl být posílen mezinárodní komunismus, aby se ve své síle vyrovnal spojenému křesťanstvu. Až by bylo dosaženo tohoto bodu, měl být udržován do té doby, dokud nedojde ke konečné sociální katastrofě. Jak víme nyní, Roosevelt, Churchill a Stalin prováděli přesně tuto politiku a Truman, Eisenhower, Kennedy, Johnson a George Bush pokračovali ve stejné politice.

 

Třetí světová válka má být rozpoutána s použitím rozporů mezi politickými sionisty a vůdci muslimského světa. Tato válka má být vedena takovým způsobem, že se světy islámu a politického sionismu navzájem zničí. Zbylé národy, rozdělené tímto rozporem, budou přinuceny spolu bojovat až do stavu úplného vyčerpání; fyzického, duševního, duchovního a ekonomického.

 

Může nyní myslící člověk pochybovat o tom, že intriky, které dnes probíhají na Středním a Dálném Východě, jsou konstruovány k dosažení tohoto satanského cíle? Sám Pike toto všechno předpověděl ve své zprávě pro Mazziniho 15. srpna 1871. Pike tvrdil, že po skončení 3. světové války ti, kdo budou usilovat o nespornou světovou nadvládu, vyvolají největší sociální katastrofu, jakou svět ještě nezažil. Citujme nyní z dopisu, který napsal Mazzinimu a který je nyní uložen v Britském muzeu v Londýně. Píše:

 

"Pustíme z řetězu nihilisty a ateisty a vyprovokujeme největší sociální katastrofu, která v celé své hrůze všem národům jasně ukáže účinky absolutního ateismu, původce většiny ukrutností a krvavých nepokojů. Potom lidé všude na světě budou nuceni se bránit proti menšině světových revolucionářů a vyhladí tyto ničitele civilizace. A davy zklamané křesťanstvím, jehož duch bude v ten moment bez řízení a vedení, budou dychtit po nějakém ideálu, ale bez znalosti, kam upřít svou zbožnost, přijmou pravé světlo skrze univerzální manifestaci čisté nauky Lucifera, nakonec zjevené veřejnosti. Manifestaci, která bude výsledkem všeobecného reakčního hnutí, které bude následovat po zničení křesťanství a ateismu; obojí bude poraženo a vyhlazeno současně."

 

Když Mazzini v roce 1872 zemřel, Pike udělal dalšího revolučního vůdce, muže jménem Adrian Lemmy, jeho nástupcem. Lemmy byl potom vystřídán Leninem a Trockým, ti byli nahrazeni Stalinem. Revoluční činnost všech těchto mužů byla financována britskými, francouzskými, německými a americkými mezinárodními bankéři; všem z nich dominoval Dům Rothschildů. Očekává se, že budeme věřit tomu, že dnešní mezinárodní bankéři, stejně jako penězoměnci v době Kristově, jsou pouhými nástroji nebo agenty velké konspirace, ale ve skutečnosti jsou vedoucími osobnostmi v pozadí. Všechny masové sdělovací prostředky nás vedou k víře, že komunismus je hnutí takzvaných dělníků, ale pravda je taková, že britští a američtí zpravodajští důstojníci mají věrohodné důkazy o tom, že mezinárodní liberálové, vyvíjející svou činnost prostřednictvím mezinárodních bankovních domů, zvláště Domu Rothschildů, financovali obě strany v každé válce a revoluci od roku 1776.

 

Dnešní členové konspirace (CFR ve Spojených státech) vedou naše vlády, nad nimiž udržují moc lichvářskými metodami, jako je Federální rezervní systém v Americe, k vedení válek, jako je válka ve Vietnamu (vytvořená Organizací spojených národů), aby - podle dalších iluminátských plánů generála Pike - dostali svět do takového stavu, kdy ateistický komunismus a celé křesťanstvo může být zataženo do třetí světové války.

 

Ústředím velkého spiknutí na konci 18. století byl Frankfurt v Německu, kde byl založen Dům Rothschildů Mayerem Amschelem, který přijal jméno Rothschild a spojil dohromady další mezinárodní finančníky, kteří doslova prodali své duše ďáblu. Po odhalení spiknutí bavorskou vládou v roce 1786 přemístili spiklenci své ústředí nejdříve do Švýcarska, později do Londýna. Od 2. světové války (po smrti Jacoba Schiffa, Rothschildova muže v Americe) sídlí ústředí americké větve v Harold Pratt Building v New York City a Rockefellerové, původně Schiffovi chráněnci, převzali moc k manipulaci s financemi v Americe pro Ilumináty.

 

V konečné fázi konspirace se jednosvětová vláda bude skládat z krále-diktátora, hlavy Organizace spojených národů, CFR a několika miliardářů, ekonomů a vědců, kteří prokázali svoji oddanost této velké konspiraci. Všichni ostatní budou integrováni do obrovského konglomerátu zotročeného lidstva. Nyní mi dovolte, abych vám ukázal, jak naše federální vláda a americký lid byli vtaženi do plánu na vytvoření jednosvětové vlády Iluminátů. Skutečné základy plánu na převzetí moci ve Spojených státech byly položeny během naší Občanské války. Weishaupt a první vůdci konspirace neměli ještě kontrolu nad novým světem. Weishaupt zde měl své agenty již během revoluční války, ale George Washington byl pro ně více než rovnocenným soupeřem.

 

Během občanské války spiklenci vyvinuli první konkrétní úsilí. Víme, že Judah Benjamin, hlavní poradce Jeffersona Davis, byl Rothschildovým agentem. Také víme, že Rothschildovi agenti pronikli do vlády Abrahama Lincolna, kteří se pokusili jej zatáhnout do finančních transakcí s Domem Rothschildů. Ale starý Abe tento plán prohlédl a bez obalu odmítl, čímž si vysloužil nehynoucí nepřátelství Rothschildů; přesně stejným způsobem jako ruský car, když torpédoval jejich první Ligu národů na kongresu ve Vídni. Vyšetřování atentátu na Lincolna odhalilo, že vrah Booth byl členem tajné konspirační skupiny. Protože do ní byla zapojena řada významných vládních úředníků, jméno skupiny nebylo nikdy odhaleno a zůstalo záhadou; stejně jako atentát na Jacka Kennedyho je dosud záhadou. Ale jsem si jist, že dlouho záhadou nezůstane. V každém případě konec Občanské války dočasně zničil všechny naděje Domu Rothschildů získat pod svou kontrolu náš měnový systém; jako jej získali například v Británii a dalších zemích v Evropě. Říkám dočasně, protože Rothschildové a vůdci spiknutí se tohoto cíle nikdy nevzdali a neztráceli proto čas.

 

Krátce po Občanské válce mladý přistěhovalec, který si říkal Jacob H. Schiff, dorazil do New Yorku. Jacob byl mladý muž, který měl poslání pro Dům Rothschildů. Jacob byl syn rabína, který se narodil v jednom z domů Rothschildů ve Frankfurtu v Německu. Nyní se budu hlouběji zabývat jeho minulostí. Důležitým momentem je, že Rothschild v něm rozeznal nejen budoucího finančního čaroděje, ale - což je ještě důležitější - viděl u Jacoba také latentní machiavelské vlastnosti, které by mohly být, pokud se potvrdí, neocenitelné u funkcionáře ve velkém celosvětovém spiknutí. Po poměrně krátkém období školení v Rothschildově londýnské bance, Jacob odjel do Ameriky s instrukcemi, aby koupil bankovní dům, který by byl odrazovým můstkem pro získání kontroly nad peněžním systémem Spojených států. Ve skutečnosti sem Jacob přijel, aby provedl čtyři konkrétní úkoly:

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář